Wrak P31

Dostępność

z łodzi

Poziom

OWD, AA/AOWD

Max głębokość

18 m

Wrak P31 to popularne miejsce nurkowe znajdujące się koło wyspy Comino. P31 służył dawniej w marynarce niemieckiej, a później maltańskiej jako łódź patrolowa, a od 2009 roku jest podwodną atrakcją przyciągającą nurków z całego świata.

1 DZIEŃ NURKOWY
z łodzi

€120

Dopłata €20, jeśli pożyczasz nasz sprzęt

Wrak P31. Nurkowanie na wraku P31 koło Comino z Diveworld Gozo

Wrak P31 został zatopiony celowo w 2009 roku jako sztuczna rafa, aby stworzyć nowe siedlisko dla morskiego życia i atrakcję dla nurków. Wrak leży na głębokości około 18 metrów, co czyni go dostępnym dla wszystkich certyfikowanych nurków.

Podczas nurkowania można przyjrzeć się fascynująceym szczegółom okrętu na zewnątrz, a także pozwiedzać kilka kabin wewnątrz.

Statek pokryty jest kolorowymi organizmami morskimi, takimi jak gąbki, koralowce i rozgwiazdy, które nadają mu szczególnego wyglądu i budują magiczną atmosferę. Wokoło spotkać można różnorodne gatunki ryb, takie jak barweny, skorpeny czy mureny. Czasem można tam również zobaczyć kalmary! Wrak P31 jest również domem dla wielu innych organizmów morskich, w tym płaszczek, homarów oraz jeżowców.

Nurkowanie na wraku P31 to niezapomniane doświadczenie dla miłośników nurkowania. Dzięki dużej przejrzystości wody w okolicy Malty, Gozo i Comino, można go zobaczyć w całości.

Miejsce to jest popularne zarówno wśród początkujących nurków, jak i doświadczonych, ponieważ zapewnia wiele możliwości do eksploracji i fotografii podwodnej.

Dlaczego warto nurkować z Diveworld Gozo?

Inne popularne nurkowiska

Zarezerwuj nurkowanie

Wypełnij poniższy formularz w trzech krokach, abyśmy mogli się do Ciebie odezwać z naszą ofertą.

Gdzie chcesz nurkować?
W jakim terminie?
Informacje kontaktowe
Twoje certyfikaty i doświadczenie
Data ostatniego nurkowania