Wrak MV Cominoland

Dostępność

z brzegu

Poziom

Deep, Tech

Max głębokość

40 m

Nurkowanie na Wraku MV Cominoland​ na Gozo to niezwykłe doświadczenie dla miłośników podwodnej eksploracji. MV Cominoland​​ to prom pasażerski celowo zatopiony w 1992 roku, aby stworzyć atrakcyjne miejsce nurkowe. Wrak znajduje się na głębokości około 35 metrów, oferując nurkom możliwość odkrycia fascynującego podwodnego świata.

1 DZIEŃ NURKOWY
z brzegu na Gozo

€80

Dopłata €20, jeśli wypożyczasz nasz sprzęt

Nurkowanie na wraku Cominoland z Diveworld Gozo.

Wrak MV Cominoland​ jest imponujący i ma świetnie zachowane elementy struktury. Nurkowanie na nim to nie tylko piękne podwodne widoki, ale też niezapomniane doświadczenie związene z odkrywaniem jego tajemnic.

Doświadczeni nurkowie mogą wpłynąć do ciemnej ładowni, co nadaje nurkowaniu szczególną atmosferę i czasem powoduje dreszczyk emocji.

W okolicy statku można podziwiać różnorodność morskiej fauny i flory. Miejsce to jest znane z obecności między innymi barakud i skorpen, a także różnego rodzaju mięczaków oraz skorupiaków.

Nurkowanie na wraku MV Cominoland​ wymaga pewnego doświadczenia i certyfikatu nurkowania głębokiego. Jeśli nie masz jeszcze tego certyfikatu, to możesz go u nas uzyskać. Kurs trwa zwykle dwa dni.

Dlaczego warto nurkować z Diveworld Gozo?

Inne popularne nurkowiska

Zarezerwuj nurkowanie

Wypełnij poniższy formularz w trzech krokach, abyśmy mogli się do Ciebie odezwać z naszą ofertą.

Gdzie chcesz nurkować?
W jakim terminie?
Informacje kontaktowe
Twoje certyfikaty i doświadczenie
Data ostatniego nurkowania