Open Water Diver

podstawowy kurs nurkowania na Gozo

Naucz się bezpiecznie nurkować do 18m!
Zdobądź certyfikat uznawany na całym świecie!

Kurs Open Water Diver na Gozo (Malta). Podstawowy kurs nurkowania na Gozo. Certyfikat, który otrzymuje się po naszym kursie nurkowym. Kursy nurkowe na Gozo

4-5 dni

w zależności od wielkości grupy oraz Twoich możliwości

min 10 lat

dzieci w wieku 10-11 lat nurkują do 12m głębokości

małe grupy

max 4 osoby, chyba że to Ty chcesz inaczej

światowe standardy SSI

€500

Jak wygląda podstawowy kurs nurkownia na Gozo - Open Water Diver?

Nasz podstawowy kurs nurkowania na Gozo składa się z części teoretycznej, ćwiczeń praktycznych na płytkiej wodzie oraz nurkowań w wodach otwartych.

Teoria

Część teoretyczna to przede wszystkim przystępny cyfrowy podręcznik, który możesz czytać na komputerze lub w aplikacji na komórce. Możemy Ci go udostępnić jeszcze przed przyjazdem, żeby dać Ci więcej czasu na przyswojenie wiedzy.

Każdy rozdział podręcznika kończy się pytaniami kontrolnymi, aby pomóc Ci się zorientować, czy wszystko dobrze rozumiesz. Poza tym masz też do dyspozycji naszych instruktorów, którzy omówią z Tobą najważniejsze zagadnienia i wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Na koniec czeka Cię jeszcze egzamin, ale dla tych, którzy przeczytali podręcznik, to zwykle jedynie formalność.

Ćwiczenia na płytkiej wodzie

Część praktyczna to 6 zajęć na płytkiej wodzie, w jednej z naszych zatok. Uczymy się tam najważniejszych umiejętności nurkowych i ćwiczymy je, aby stały się Twoją drugą naturą. Po każdej z części praktycznych, o ile pozostałe powietrze na to pozwoli, zabierzemy cię również na krótkie nurkowanie, aby pomóc Ci utrwalić nowo nabyte umiejętności.

Nurkowania na wodach otwartych

Kiedy nauczysz się już wszystkich wymaganych umiejętności na płytkiej wodzie, przeniesiemy się trochę głębiej – 10 do 12m. Tam skupimy się na używaniu tych umiejętności w praktyce, podczas nurkowań, a także przećwiczymy kilka podstawowych scenariuszy sytuacji awaryjnych. Wszystko po to, aby nauczyć Cię nurkować dobrze i bezpiecznie.

W ostatnich dwóch dniach skupimy się na nurkowaniach do 18m i postaramy się pokazać Ci jak piękna jest nasza wyspa pod wodą. Mamy nadzieję, że pokochasz nurkowanie tak samo jak my i kiedy już skończysz swój podstawowy kurs nurkowania na Gozo, to będziesz dalej nurkować.

Dlaczego warto uczyć się z Diveworld Gozo?

Co dalej po kursie?

Masz więcej czasu lub powracasz do nas na Gozo i chcesz się dalej rozwijać nurkowo?  Oto nasze propozycje dla Ciebie!

Zarezerwuj kurs Open Water Diver

Wypełnij poniższy formularz, abyśmy mogli się do Ciebie odezwać z naszą ofertą.

Informacje kontaktowe
W jakim terminie będziesz na Gozo?