Najlepsze kursy nurkowania na Gozo (Malta)

Szukasz ekscytującej przygody? Dołącz do nas i weź udział w naszych rekreacyjnych kursach nurkowania SSI na Gozo! Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym nurkiem, czy certyfikowanym nurkiem, zapewnimy Ci umiejętności oraz wiedzę niezbędną do pewnego i bezpiecznego nurkowania. Podczas naszych kursów będziesz mieć okazję poznać urzekający podwodny świat i doświadczyć oszałamiającego życia morskiego. Wierzymy, że każdy może odnieść sukces i być wykwalifikowanym nurkiem, dlatego jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci osiągnąć Twoje osobiste cele nurkowe. Nie pozwól, aby cokolwiek powstrzymało Cię od poznania piękna oceanu. Zapisz się na nasze kursy już dziś i stań się bardziej pewnym siebie i samodzielnym nurkiem!

Kursy nurkowe na Gozo z Diveworld Gozo.

Kursy nurkowania dla początkujących

Czy jesteś gotowy/gotowa, aby doświadczyć zapierającego dech w piersiach piękna podwodnego świata? Mamy nie jeden, ale dwa programy, które pomogą Ci wejść w świat nurkowania! Zrób pierwszy krok i sprawdź naszą stronę Odkryj nurkowanie . Dla tych, którzy w głębi serca już wiedzą, że nurkowanie jest ich powołaniem, kurs Open Water Diver jest idealną opcją . W ciągu zaledwie kilku dni możesz zostać certyfikowanym nurkiem i eksplorować ocean jak nigdy dotąd. Pozwól rozwijać się swojej pasji do przygód i dołącz do nas w odkrywaniu cudów kryjących się pod powierzchnią!

Kursy nurkowania dla certyfikowanych nurków

Jako certyfikowany nurek wyruszyłeś/wyruszyłaś już w niesamowitą podróż w celu poznania rozległego i fascynującego podwodnego świata. Dlaczego jednak nie przenieść tego na wyższy poziom? Nasze kursy oferują nie tylko udoskonalenie Twoich umiejętności nurkowania, ale także pogłębienie wiedzy i docenienie wspaniałego świata pod powierzchnią wody. Wyobraź sobie uczucie, gdy płyniesz i po mistrzowsku panujesz nad techniką nurkowania oraz rozumiesz co robisz. To zupełnie inna przyjemność nurkowania. Dzięki naszym kursom możliwości są nieograniczone. Dlatego wykorzystaj okazję, aby poszerzyć swoje horyzonty i odkryć cuda, które czekają na Ciebie przy każdym nurkowaniu. Wybierzmy się razem w tę niesamowitą podróż!

Dlaczego warto uczyć się z Diveworld Gozo?

Kursy nurkowania na Gozo (Malta) FAQ

Co to jest nurkowanie?

Nurkowanie to aktywność wodna, która polega na spędzaniu czasu pod wodą przy użyciu niezależnego podwodnego aparatu oddechowego (SCUBA). Pozwala eksplorować podwodne środowiska i obserwować życie morskie. To świetny sposób na odkrywanie podwodnego świata. Jeśli więc jesteś tym zainteresowany/zainteresowana, zapoznaj się z naszymi programami wprowadzającymi.

Nie jest wymagane żadne wcześniejsze doświadczenie, aby wziąć udział w programach wprowadzających do nurkowania lub kursie Open Water Diver, który kończy się podstawowym certyfikatem. Należy jednak cieszyć się w miarę dobrym zdrowiem i czuć się komfortowo w wodzie. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź naszą stronę o kursach nurkowania.

Oferujemy trzy rodzaje kursów i programów.

Programy wstępne: Try Scuba i Basic Diver (znany również jako Odkryj Nurkowanie). Przeznaczone są dla osób, które chcą spróbować, czy nurkowanie jest dla nich lub mają ograniczony czas i nie mogą zaangażować się w cały kurs Open Water Diver.

Kurs Open Water Diver, który jest międzynarodowym certyfikatem dla samodzielnych płetwonurków. Aby wziąć udział w bardziej zaawansowanych kursach, musisz najpierw posiadać certyfikat Open Water Diver.

Kursy zaawansowane i specjalistyczne, takie jak Advanced Adventurer, Deep Diving, Enriched Air Diving i inne, dla tych, którzy są już certyfikowanymi nurkami.

Zajrzyj na naszą stronę o naszych kursach nurkowania, aby dowiedzieć się więcej.

Kurs Open Water Diver trwa zazwyczaj 3-4 dni, co obejmuje teorię, szkolenie na wodach basenopodobnych i nurkowania na wodach otwartych.

Kursy nurkowania obejmują takie tematy, jak teoria nurkowania, obsługa sprzętu, umiejętności podwodne, procedury bezpieczeństwa oraz planowanie i wykonywanie nurkowań.

Wynajem sprzętu jest wliczony w cenę naszego kursu SSI Open Water Diver i programów takich jak Try Scuba lub Basic Diver.

Na inne kursy możesz wypożyczyć potrzebny sprzęt za niewielką opłatą. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź konkretne kursy, które Cię interesują.

Nurkowanie jest ogólnie bezpieczne, jeśli nurkuje się zgodnie z wiedzą wyniesioną z kursu oraz przestrzega się wytycznych dotyczących bezpieczeństwa. Wypadki zdarzają się rzadko, o ile nurkowie trzymają się tego, czego ich uczono i nie podejmują niepotrzebnego ryzyka. W Diveworld Gozo skupiamy się na bezpieczeństwie i przestrzegamy międzynarodowych standardów bezpieczeństwa.

Minimalny wiek na kurs Open Water Diver to 10 lat. Niektóre bardziej zaawansowane i specjalistyczne kursy mają wyższe limity. Jednak wystarczy 10 lat, aby rozpocząć przygodę z nurkowaniem.

Młodsze dzieci nie mogą być certyfikowanymi nurkami, ale nadal mogą próbować nurkowania od 8 roku życia. Dzieci w wieku 8 i 9 lat mogą nurkować tylko na głębokość 5 metrów. Starsi uczestnicy programów wstępnych mogą spróbować nurkowania na głębokość 12 metrów.

Kursy dla dorosłych zazwyczaj nie mają górnej granicy wieku, ale Twoje zdrowie i kondycja mogą być czynnikiem.

Nurkowanie jest ogólnie bezpieczne, jeśli nurkuje się zgodnie z wiedzą wyniesioną z kursu oraz przestrzega się wytycznych dotyczących bezpieczeństwa. Wypadki zdarzają się rzadko, o ile nurkowie trzymają się tego, czego ich uczono i nie podejmują niepotrzebnego ryzyka. W Diveworld Gozo skupiamy się na bezpieczeństwie i przestrzegamy międzynarodowych standardów bezpieczeństwa.

Ceny naszych kursów nurkowania można znaleźć w naszym cenniku oraz na stronie z opisem każdego kursu.

Są to różne agencje szkoleniowe dla nurków, które oferują bardzo podobne, uznane na całym świecie kursy. Nie tylko treść jest podobna, ale także przestrzegają tych samych międzynarodowych standardów jakości, które wspólnie stworzyli. Bez względu na to, w której organizacji rozpocząłeś/rozpoczęłaś swoją edukację nurkową, zawsze możesz wziąć udział w kursie z inną.

W Diveworld Gozo uczymy z SSI, ale jesteśmy otwarci na nurków certyfikowanych przez wszystkie inne agencje nurkowe.

Na górze tej strony możesz zobaczyć najpopularniejsze oferowane przez nas kursy nurkowania SSI .

To proste. Zapisujesz się na kurs Open Water Diver i otrzymujesz po nim uznawany na całym świecie certyfikat nurkowy na poziomie podstawowym.

Aby spróbować nurkowania, musisz czuć się komfortowo w wodzie. Aby rozpocząć kurs na poziomie podstawowym, musisz przepłynąć 200 metrów bez żadnych pomocy do pływania lub pływaków, albo przepłynąć 300 metrów z maską, fajką i płetwami. Nie ma limitu czasu na wykonanie tego ćwiczenia.

Musisz także umieć unosić się na powierzchni wody przez 10 minut bez żadnych pomocy do pływania.

Sprawdź więcej informacji na temat kursu Open Water Diver.