Kurs Deep Diving

kurs nurkowania głębokiego

Naucz się planować i bezpiecznie przeprowadzać nurkowania bezdekompresyjne do głębokości 40m!

Kurs Deep Diving na Gozo z Diveworld Gozo.

2-3 dni

4 głębokie nurkowania

Wymagania wstępne

małe grupy

max 4 osoby, chyba że to Ty chcesz inaczej 🙂

światowe standardy SSI

€240

Jak wygląda kurs Deep Diving?

Kurs Deep Diving, czyli kurs nurkowania głębokiego, składa się z części teoretycznej oraz 4 nurkowań w wodach otwartych.

Teoria

Część teoretyczna to przede wszystkim przystępny cyfrowy podręcznik, który możesz czytać na komputerze lub w aplikacji na komórce. Możemy Ci go udostępnić jeszcze przed przyjazdem, żeby dać Ci więcej czasu na przyswojenie wiedzy.

Każdy rozdział podręcznika kończy się pytaniami kontrolnymi, aby pomóc Ci się zorientować, czy wszystko dobrze rozumiesz. Poza tym masz też do dyspozycji naszych instruktorów, którzy omówią z Tobą najważniejsze zagadnienia i wyjaśnią wszelkie wątpliwości. Nauczysz się planować bezpieczne nurkowania do 40m, zwracając uwagę na czas bezdekompresyjny oraz ilość gazu oddechowego. Na koniec czeka Cię jeszcze egzamin, który możesz zrobić w aplikacji w swoim wolnym czasie.

Nurkowania na wodach otwartych

Podczas 4 nurkowań rekreacyjnych nauczymy Cię wszystkich umiejętności niezbędnych do bezpiecznego nurkowania głębokiego. Będziemy pracować nad Twoją pozycją pod wodą, zużyciem gazu, wraz z Tobą monitorować pozostały czas bezdekompresyjny i każde nurkowanie kończyć wystrzeleniem bojki. Maksymalna głębokość będzie się zmieniała stopniowo z każdym nurkowaniem tak, aby ostatniego dnia osiągnąć 40m.

Podczas dwóch nurkowań kursowych otrzymasz od nas gratis Nitrox 28, aby zobaczyć, o ile zwiększy się Twój limit bezdekompresyjny. Jeśli nie masz jeszcze certyfikatu nurkowania ze wzbogaconym powietrzem, możemy przeprowadzić taki kurs równolegle.

 

Dlaczego warto uczyć się z Diveworld Gozo?

Co dalej po kursie?

Masz więcej czasu lub powracasz do nas na Gozo i chcesz się dalej rozwijać nurkowo?  Oto nasze propozycje dla Ciebie!

Zarezerwuj kurs Deep Diving

Wypełnij poniższy formularz, abyśmy mogli się do Ciebie odezwać z naszą ofertą.

Informacje kontaktowe
W jakim terminie będziesz na Gozo?