Kurs Enriched Air Nitrox

kurs nurkowania na wzbogaconym powietrzu

Naucz się nurkować na wzbogaconym powietrzu. Wydłuż swoje limity bezdekompresyjne i nurkuj bezpieczniej!

Kurs nurkowania na nitroksie. Kurs nitrox. Kurs Enriched Air Nitrox na Gozo z Diveworld Gozo.

1-2 dni

Wymagania wstępne

małe grupy

max 4 osoby, chyba że to Ty chcesz inaczej 🙂

światowe standardy SSI

€130

Jak wygląda kurs nurkowania na wzbogaconym powietrzu?

Kurs nurkowania na wzbogaconym powietrzu to jeden z najważniejszych kursów w Twojej karierze nurkowej. Pomoże Ci nurkować dłużej na większych głębokościach oraz bezpieczniej.

Wzbogacone powietrze, to mieszanka oddechowa, która ma więcej tlenu i mniej azotu. Dzięki temu czujesz się lepiej i nurkujesz bezpieczniej, bo minimalizujesz szansę na chorobę dekompresyjną.

Kurs nurkowania na wzbogaconym powietrzu (nitroks) składa się z części teoretycznej oraz praktycznej na lądzie. Nurkowania nie są wymagane, choć oczywiście zachęcamy Cię do nich.

Teoria

Część teoretyczna to przede wszystkim przystępny cyfrowy podręcznik, który możesz czytać na komputerze lub w aplikacji na komórce. Możemy Ci go udostępnić jeszcze przed przyjazdem, żeby dać Ci więcej czasu na przyswojenie wiedzy.

Każdy rozdział podręcznika kończy się pytaniami kontrolnymi, aby pomóc Ci się zorientować, czy wszystko dobrze rozumiesz. Poza tym masz też do dyspozycji naszych instruktorów, którzy omówią z Tobą najważniejsze zagadnienia i wyjaśnią wszelkie wątpliwości w ramach jednego wykładu. Nauczysz się planować bezpieczne nurkowania ze wzbogaconym powietrzem (nitroks), zwracając uwagę na czas bezdekompresyjny, maksymalną głębokość nurkowania, oraz ilość gazu oddechowego. Na koniec czeka Cię jeszcze krótki egzamin, który możesz zrobić w aplikacji w swoim wolnym czasie.

Praktyka

Podczas krótkiego warsztatu w bazie nauczysz się poprawnie analizować gaz w butli za pomocą specjalnego urządzenia, a także je kalibrować, aby uzyskać jak najdokładniejszy wynik pomiaru. Dowiesz się też jak zmienić ustawienia w komputerze nurkowym, aby był gotowy do nurkowania na wzbogaconym powietrzu i przez to pokazywał Ci dłuższe limity bezdekompresyjne.

Jeśli masz u nas wykupiony dodatkowy dzień lub pakiet nurkowy, to zapewnimy Ci jedną butlę nitroksu gratis!

Dlaczego warto uczyć się z Diveworld Gozo?

Co dalej po kursie?

Masz więcej czasu lub powracasz do nas na Gozo i chcesz się dalej rozwijać nurkowo?  Oto nasze propozycje dla Ciebie!

Zarezerwuj kurs Enriched Air Nitrox

Wypełnij poniższy formularz, abyśmy mogli się do Ciebie odezwać z naszą ofertą.

Informacje kontaktowe
W jakim terminie będziesz na Gozo?