Gdzie nurkujemy

Kim jesteśmy

Na Gozo przyjeżdżaliśmy z Polski od lat nurkować i wypoczywać. Zauroczeni pięknem tej wyspy nad wodą oraz pod wodą, pewnego dnia, postanowiliśmy się tu po prostu osiedlić i spełniać swoje marzenia, czyli między innymi nurkować oraz uczyć nurkowania innych. Tak powstało nasze polskie centrum nurkowe Diveworld Gozo.

Wojtek

Mariola

Dlaczego wybrać polskie centrum nurkowe Diveworld Gozo?

Nasi goście o nas

Oksana

Dziękuję wam za wspaniale spędzony czas, profesjonalizm, pozytywne i indywidualne podejście do każdego. (...) Dzięki Diveworld to były najlepsze wakacje w moim życiu ❤️👌

Joanna

Nurkowanie z Diveworld to czysta przyjemność. Profesjonalnie, bezpiecznie z ogromną pasją do nurkowania i w super atmosferze. Nie mam wątpliwości, że następne nurki na Gozo będą z Diveworld. Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia.

Heather

Przechodziłam przypadkiem obok tego centrum nurkowego i weszłam, i jestem bardzo szczęśliwa, że to zrobiłam. Nie nurkowałam od wielu lat i bardzo za tym tęskniłam. Wojciech zasugerował kurs odświeżający umiejętności i był w stanie go zaplanować pomimo mojego ograniczonego czasu na Gozo. Był świetnym nauczycielem i bardzo podobało mi się moje doświadczenie z tym centrum. Na pewno ponownie zarezerwuję u nich nurkowania podczas mojej następnej podróży na Maltę.

Małgorzata

Z ręką na sercu mogę polecić polskie centrum nurkowe Diveworld Gozo. Chłopaki wprowadzili nas w tajniki nurkowania, objaśnili prawa fizyki panujące pod wodą, zrobili instruktaż jak się zachować pod wodą żeby czuć się bezpiecznie i mieć frajdę z pierwszego nurkowania. (...) Nauka jest dostosowywana indywidualnie do każdego uczestnika. Instruktorzy bardzo cierpliwi i życzliwi. Wprowadzają miłą atmosferę podczas kursu. To była niezapomniana przygoda 🤿🤩

Krzysztof

Świetny zespół, duże doświadczenie i profesjonalne podejście. Bardzo polecam to centrum nurkowe. Nurkowaliśmy przez kilka dni z całą rodziną z tego zespołu i wszyscy byli bardzo zadowoleni.(...)

Rozwijaj się z nami